Bahigo Taht Oyunları

Bahigo Taht Oyunları

Not: Bahigo Taht Oyunları kampanyası sona ermiştir.

Bahigo.com, Game of Thrones’a özel bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Muhteşem ödülleri kazanma fırsatını kaçırmayın. Bahigo Taht Oyunları kampanyasına katılım için gerekli şartları sayfamızda açıklayacağız. Bahigo ilk 200’e giren yarışmacılara her hafta toplamda 35,000 TL dağıtılacak, kampanya sonunda ise genel tabloda ilk 50’ye giren yarışmacılar toplamda tam 350,000 TL ödülün sahibi olacak.

Bahigo Taht Oyunları Katılım Şartları

Bahigo Haftalık Puan Tablosu 8 Nisan ile 19 Mayıs arasında her hafta başında yenilerek devam edecek. Bahigo Taht Oyunları genel puan tablosu şampiyonu tam 38,500 TL nakit ödül kazanırken, toplamda 350,000 TL nakit ödül ilk 50’ye girmeyi başaran yarışmacılar arasında dağıtılacak.

6 hafta boyunca ise her hafta en fazla puan toplayan ilk 200 kişi, ödüllerin sahibi olacak. Toplamda 35,000 olan haftalık yarışmanın şampiyonları her hafta 8,500 TL kazanacak.

Kampanya katılım şartları şu şekildedir;

Bahigo Taht Oyunları sayfasını ziyaret ettikten sonra, hemen katıl butonuna basarak yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışmaya katıldığınız anda puan tablolarında sıralamaya girmeye başlayacaksınız.

Aşağıda Puan hesaplaması bölümünde belirteceğimiz kurallara uygun bahis oynayarak puan toplamaya başlayın ve sıralamada yükselin.

6 hafta boyunca topladığınız puanlar sonucunda sıralamada ilk 200’e girebilirseniz ödül kazanacaksınız. 6 haftanın sonunda ise genel lider tablosunda ilk 50’ye giren yarışmacılarımız büyük ödüllerin sahibi olacak.

Bahigo Taht Oyunları Katıl

Puan Hesaplama Sistemi

1.5 oran üzerinden en az 5 TL’lik kupon yaptığınızda 1 puan kazanırsınız.
Her kazanan kupon puanınızı 2’ye katlayacaktır.

Her yaptığınız kombine kupon da puanınızı 2’ye katlayacaktır.

Bu yapacağınız kombine kuponlarda bulunan maç oranlarının en az 1.5 olma gibi bir zorunluluğu yoktur. Toplam kupon değerinin 1.5 olması yeterli olacaktır.

Örneklendirmek gerekirse;

Yaptığınız 50 TL değerindeki kuponunuz kaybederse 10 puan kazanırsınız. Eğer bu kuponunuz kazanırsa 20 puan kazanacaksınız.

Yaptığınız 50 TL tutarındaki kombine kuponunuz kaybettiğinde 20 puan kazanırken, kazanması halinde 40 puan kazanabilirsiniz.

Siz de hemen kampanyaya katılın ve büyük ödülleri kazanma şansı yakalayın. Ayrıca Bahigo Kampanyalar hakkında yazdığımız makaleleri de inceleyerek tüm Bahigo fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyi şanslar dileriz!